Menü
Sepetim

İade Ve Değişim

İademiz mevcut değilidir. İade işlemi; sadece verilen siparişteki ürün ile alıcıya ulaşan ürünün aynı olmaması durumunda veya gönderici kaynaklı(üretim)hatası var ise koşulsuz şartsız para iade yapılmaktadır. 

Sipariş verdiğiniz ürünlerde 10 iş günü içerisinde istenilen başka bir ürünle değiştirebilir veya hediye çeki olarak paranızı daha sonra kullanmak için saklayabilirsiniz.

lanciano.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin değişimini yapmak için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 10 iş gününüz vardır. 

-Size MNG kargo tarafından ulaştırılan paketinizin üzerinde faturanız bulunmaktadır. Faturası olmayan ürünlerde yasal olarak hiçbir işlem gerçekleştirilememektedir.


-Sitemizde bulunan formu doldurarak değişim yapmak istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Değişimlerde Kargo alıcıya aittir.( Detaylı bilgi alt formdadır.)


-Doldurmuş olduğunuz formu ayakkabı kutusu içerisine bırakıp MNG Kargo'yu arayarak ürünü bulunduğunuz adresten ücretsiz bir şekilde aldırabilirsiniz. 444 99 99 numarasından MNG Kargo'ya ulaşabilir, kuryeye vereceğiniz anlaşma kodumuz sayesinde; değişim için tarafımıza ürün gönderirken kargo ücreti ödemez, aynı zamanda adresimizi vermek durumunda da kalmazsınız. Değişim kargo ücreti değiştirilen ürün farkı ve kargo bedeline 20₺ yansır.