Menü
Sepetim

Teslimat Bilgisi

lanciano.com.tr adresinden vermiş oldugunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra sizlere göndermek üzere kargo firmasına  teslim  edilcektir. Tarafınıza 2-3 iş günü içerisinde teslim edilcektir.

İADE VAR MI?

İademiz mevcut değildir. 

Sipariş verdiğiniz ürünlerde değişim yapabilirsiniz. Değişim süremiz 10 gündür. 

lanciano.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin değişimini yapmak için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 10 iş gününüz vardır. 

-Size MNG kargo tarafından ulaştırılan paketinizin üzerinde faturanız bulunmaktadır.  Faturası olmayan ürünlerde yasal olarak hiçbir işlem gerçekleştirilememektedir.

-sitemizde bulunan formu doldurarak değişim yapmak istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.  Değişimlerde Kargo alıcıya aittir.( Detaylı bilgi alt formdadır.)

-Doldurmuş olduğunuz formu ayakkabı kutusu içerisine bırakıp MNG Kargo'yu arayarak ürünü bulunduğunuz adresten ücretsiz bir şekilde aldırabilirsiniz. 444 00 66 / 444 00 33 numaralarından MNG Kargo'ya ulaşabilir, kuryeye vereceğiniz anlaşma kodumuz sayesinde; değişim için tarafımıza ürün gönderirken kargo ücreti ödemez, aynı zamanda adresimizi vermek durumunda da kalmazsınız.  Değişim kargo ücreti değiştirilen ürün farkı ve kargo bedeline 20₺ yansır.    

-Ürünü MNG Kargo dışında herhangi bir kargo firmasıyla göndermeniz durumunda; alıcı ödemeli paketler kabul edilmeyecektir. Kargo ücretinin tarafınızca karşılanması halinde, ödemesi bulunmayan paketler genel merkezimizde bulunan değişim ve inceleme departmanımız tarafından teslim alınacaktır.

Ürünü teslim ettiğiniz esnada kargo firmasından "kargo poşeti" talep edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamıyorsa farklı bir şekilde paketleme sağlayabilirsiniz. Lütfen ayakkabı kutusunu doğrudan bantlamayınız.

•       OUTLET ve İNDİRİMLİ ürünlerde iade ve değişim kabul edilmemektedir.

MAĞAZADA DEĞİŞİM VE İADE

-Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünleri, yine mağazamızı ziyaret ederek değiştirebilirsiniz. Fiş ve kutunuz ile birlikte mağazaya götüreceğiniz üründe, ürünü satın aldığınız tarihten itibaren10 gün içinde değişitirebilirsiniz.

-Fiş/Fatura bulunmaması halinde maalesef işlem sağlanamamaktadır. 

-Online üzerinden aldığınız bir ürün için mağazada, mağazadan aldığınız bir ürün için ise online birimde hiçbir işlem gerçekleştirilememektedir. 

Maltepe Mah. Davutpaşa Çifte havuzlar Sok .No:4/1

Zeytinburnu/İstanbul

Tel: 0 536 250 05 34

E-Posta

info@lanciano.com.tr